Zpráva s varováním

You must login or register to view this form.

Reklama

Platba

Děkujeme Vám za Váš zájem o konferenci MEMPUR 2021 – Membránové procesy pro udržitelný rozvoj. 
Jsme připraveni a věříme, že bude možné uspořádat konferenci prezenční formou, ale pokud to nebude možné, konference se uskuteční online formou.
Proto Vás žádáme, abyste se REGISTROVALI na konferenci, ale své platby za účast na konferenci odložili do chvíle, kdy bude rozhodnuto, jakou formou konference proběhne.  


Druh poplatku    
Standard  2 800 Kč  
Členové CZEMP  2 300 Kč   
Student, doktorand  2 000 Kč  
Doprovodná osoba     600 Kč  
(ceny jsou uvedeny včetně DPH)  

Registrační poplatek zahrnuje účast na vědeckém programu, konferenční materiály, občerstvení v průběhu kávových přestávek, obědy a raut u posterové sekce 6.9.2021. V ceně není zahrnuta účast na slavnostní večeři spojené se zakončením konference, které proběhne na Zámku v Pardubicích a hradit jej budou pouze přihlášení účastníci na základě vyplněného dotazníku (připravuje se).

Poplatek za účast doprovodné osoby zahrnuje rautové občerstvení v průběhu posterové sekce 6.9.2021.  

Při registraci si prosím vyberte odpovídající druh poplatku, zvolte si z nabídky zda si přejete vystavit daňový doklad na společnost nebo fyzickou osobu (pozor, za společnost se v tomto případě považuje každý subjekt, který chce doklad vystavit na IČ), doplňte fakturační údaje, na které požadujete vystavit daňový doklad. Po vyplnění fakturačních údajů a výběru druhu poplatku klikněte na tlačítko OdeslatNásledně obdržíte e-mailovou zprávu s platebními údaji pro provedení platby.

 

   

 


Storno poplatky:

Do 6.8.2021 0%
6.8. - 20.8.2021 50%
Po 20.8.2021 100%